Важливо

Студенти провели благодійний футбольний марафон для “кіборгів”

Команди студентів, викладачів та випускників факультету іноземних мов КДПУ організували благодійний турнір з футболу, метою якого був збір коштів на потреби бійців 3-ого полку спецпризначення.

Турнір розпочався з матчів групового етапу. За перемогу боролися 4 команди: команда німецького відділення другого курсу, команда перекладацького відділення другого курсу, команда третього курсу та команда випускників і студентів старших курсів. Усього було зіграно 12 матчів.

Усі бажаючі могли долучитися до заходу, допомагаючи своїй улюбленій команді збирати кошти для бійців 3-ого полку. За активну участь гравців та їх уболівальників у двотижневому благодійному марафоні були передбачені додаткові бали, які могли покращити турнірне становище команд.

По завершенні двох тижнів студентська рада факультету відкрила скриньку з благодійними пожертвами. За час благодійного футбольного марафону вдалося зібрати підтримку для бійців спецпризначення в сумі 2500 грн.

4 травня було зіграно відкритий фінальний матч на штучному полі стадіону «Зірка». У напруженій грі команда випускників та студентів старших курсів перемогла команду перекладацького відділення з рахунком 3:1.

Зустріч студентів факультету з бійцями 3-ого окремого полку спецпризначення для передачі зібраних коштів відбудеться у четвер, 7 травня о 12.30 в 610 аудиторії 7-поверхового корпусу.

Ірина Захарова для Першої електронної

Поширити:

Залишити коментар:

коментар