Важливо

Кіровоградців запрошують на конкурс краси дівчат з особливими потребами

У неділю, 17 травня, о 17.00 у Кіровоградській обласній філармонії відбудеться фінал VI Всеукраїнського конкурсу краси дівчат на інвалідних візках «Краса без обмежень».

Раніше цей конкурс 5 років поспіль проходив у Донецькій області та у місті Донецьк. Але у зв’язку зі складною ситуацією на сході України, оргкомітет та цьогорічні організатори прийняли рішення про перенесення конкурсу у Кіровоград.

У цьогорічному конкурсі візьмуть участь 10 дівчат з різних регіонів України, які пересуваються на інвалідних візках. Очікується приїзд більш ніж 500 глядачів та гостей. Над програмою працюють кращі постановники, хореограф, модельєри та візажисти! Шостий конкурс обіцяє бути яскравим, грандіозним та більш масштабним за форматом, ніж попередні.

Конкурс проходитиме за підтримки голови Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменко, голови обласної ради Олександра Чорноіваненко, Міністерства соціальної політики України, голови обласної організації інвалідів С. Подорожнього та голови Донецької обласної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України Н. Поламарчук, директора Донбаського міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів С. Фоміної.

Конкурс набув широкої популярності у всій Україні і став всеукраїнським заходом. Ініціаторами та засновниками конкурсу є голова Донецької обласної організації інвалідів Надія Поламарчук та керівник молодіжного комітету ДООІ Віталій Святошенко. У 2015 році організаторами конкурсу виступають Продюсерський центр «БРЕМ-арт продакшн», театр мод «Madina-style», Донецька таКіровоградська обласні організації інвалідів. Меценат заходу – ТОВ ТД «Центр харчових технологій», ТМ «Молочний Дар», генеральний спонсор – ТДВ «М’ясокомбінат «Ятрань», ексклюзивні спонсори – меблевий салон «Диван – диванич» та кав’ярня «Два кофе». Спеціальна гостя Рената Корецька – володарка титулу Гран-прі на конкурсі краси «Little King & Queen World» у Болгарії.

Інформаційна підтримка – всеукраїнська газета для інвалідів «Берег надії», сайт dooi.at.ua.

Директор модельної агенції «ТЕАТР МОД«Madina-style» Мадіна Емельянова: (050) 744-91-05. Арт-директор продюсерского центру «БРЕМ-арт» продакшн Роман Бутовський: (066) 935-51-76

Поширити:

Залишити коментар:

коментар