Важливо

Агліулін: Європейські стандарти якості дадуть можливість збільшити розмір заробітної плати

Президент України Віктор Янукович провів зустріч з представниками Українського союзу промисловців та підприємців і Федерації профспілок України і обговорив з ними проблеми розвитку економіки держави.

Це подія для країни дуже важлива, оскільки йдеться про її подальший розвиток, про майбутнє вітчизняної економіки, вважає директор Інгульської шахти ДП «СхідГЗК», депутат обласної ради від Партії регіонів Равіль Агліулін.

«Я слухав виступ Президента на цій зустрічі і згоден з тим, що він сказав: потрібно створювати нові підприємства, нові робочі місця, вчасно виплачувати працівникам достойну заробітну плату.

Минулого року я побував у відрядженні в країнах Євросоюзу, проїхав Польщу, Чехію та Німеччину. З ким би ми не зустрічався – чи з роботодавцями, чи з робітниками, – всі говорили про те, що після вступу до ЄС у них поліпшився рівень життя. Так, перші півтора року було складно, а зараз усе інакше. Вони зазначають: можна скласти бізнес-план, довести його ефективність, і під його реалізацію отримати від ЄС стільки коштів, скільки потрібно. Тільки подайте гарний бізнес-план, який відповідає євростандартам! Зараз підприємство, яке я очолюю, якраз переходить на європейські стандарти якості. Це у перспективі дасть можливість збільшити розмір заробітної плати, а значить і якість життя людей.

Що стосується взаємин України з Росією, то їх у жодному разі не можна розривати. Ускладнення, що спостерігаються сьогодні в торгівлі між нашими країнами, можна пояснити об’єктивними і суб’єктивними причинами. Але я у підписанні Україною Угоди про співпрацю з ЄС не вбачаю жодних загроз. Коли Україна зміцнить свої позиції і зможе довести, що здатна створювати робочі місця, випускати якісну продукцію – думаю, що тоді й Росія буде думати про свої європейські перспективи», — сказав Агліулін.

За матеріалами прес-служби КОДА

Поширити:

Залишити коментар:

коментар