Важливо

На Кіровоградщині є проблеми з паспортизацією ромів

Проблема паспортизації ромів залишається актуальною в тому числі й для Кіровоградщини через небажання останніх реєструвати дітей у РАЦСах.

Про це у ефірі програми «Ми» повідомив начальник відділу паспортної роботи, громадянства та реєстрації фізичних осіб УДМС України в Кіровоградській області Володимир Шутка.

В ході розмови про інтеграцію ромської національної меншини в українське суспільство йшлося про питаннях соціального захисту, медичного забезпечення, освіти та легалізації на території України осіб ромської національності, які підпадають під дію Закону України «Про громадянство України».

«Й досі є випадки не реєстрації у РАЦСах батьками новонароджених дітей, відповідно через це виникають труднощі згодом під час подання документів для оформлення паспорта», – зазначив Володимир Шутка.

При цьому він зауважив, що міграційною службою налагоджена співпраця з РАЦСами щодо отримання свідоцтва про народження особами ромської національності, що в подальшому сприятиме вирішенню проблем із оформленням паспорта громадянина України.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар