Важливо

Комунальники Кіровоградщини не готові до зими

Дорожні та комунальні організації області не готові до роботи у зимовий період.

Таку інформацію розміщено на сайті Департаменту Державтоінспекції МВС України з посиланням на висновки відомчого комісійного огляду вулично-дорожньої мережі.

«На кінець жовтня підготовка дорожніх організацій у більшості регіонів країни до зимового утримання автомобільних доріг залишала бажати кращого. Найбільш критична ситуація склалася в Криму, Івано-Франківській, Рівненській, Тернопільській та Хмельницькій областях», – йдеться у повідомленні.
За даними Державтоінспекції України, комунальні організації до зимового утримання вулиць населених пунктів підготувалися ще гірше. В робочому стані знаходилося близько половини наявної снігоочисної та розподільчої техніки. Запаси палива становили 27 % від необхідної кількості, було заготовлено тільки 39 % протиожеледних та 42 % фрикційних матеріалів.

«Практично неготовими до роботи в зимовий період виявилися комунальні організації Криму, Волинської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької областей», – повідомляє відомство.

Зокрема, у комунальників Кіровоградської області запас паливно-мастильних матеріалів становить менше 10 % від необхідної кількості.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар