Важливо

Хто забезпечить безпеку Кіровограда на свята?

Безпеку кіровоградців на травневі свята забезпечуватимуть працівники міліції та представники громадських формувань. Про це йшлося на робочій зустрічі, що відбулася 29 квітня за участі керівництва міської ради і галузевих виконавчих органів, правоохоронців, рятувальників та представників військового комісаріату.

Зокрема, у ході наради було обговорено вжиття заходів щодо перекриття руху транспорту під час урочистої ходи 9 травня, питання заборони здійснення торгівлі на території меморіального комплексу, забезпечення громадського порядку під час проведення масових заходів.

Безпеку кіровоградців на травневі свята будуть забезпечувати близько 600 працівників міліції, бійці батальйону «Кіровоград» та Національної гвардії України, повідомляє Кіровоградський МВ УМВС України в Кіровоградській області.

– Розраховуємо також на допомогу у підтриманні правопорядку представників громадських формувань «Кіровоградська міська дружина», «Кіровоград – правопорядок» та «Народна самооборона Кіровограда», – зазначив начальник міліції громадської безпеки Кіровоградського міськвідділу Сергій Сухопар.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар