Важливо

Місцеві бюджети Кіровоградщини отримали на 118 млн. грн. більше, ніж торік

За 10 місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області становили 1 млрд. 353 млн. грн., що на 118 млн. грн. перевищило надходження податків і зборів за аналогічний період минулого року. Темп росту – 109,6%. 

Про це Першій електронній повідомила прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області.

Найбільшу питому вагу надходжень місцевих бюджетів – а саме 70,2% – становить податок на доходи фізичних осіб. За рахунок підвищення доходів населення, створення нових робочих місць, а також вжитих заходів із легалізації заробітної платні, своєчасності і повноти її виплати до місцевих бюджетів надійшло 949,3 млн. грн. ПДФО. Темпи росту відносно аналогічного періоду минулого року становили 106,4%, а додаткові надходження – 57 мільйонів гривень.

Майже на 19 млн. грн. збільшилися надходження з податку на землю, за січень – жовтень поточного року місцеві бюджети отримали 219 млн. грн., темп росту склав 109,2%.

Суб’єктами господарювання, що застосовують спрощену систему оподаткування, з початку року сплачено 82,3 млн. грн. єдиного податку, що на 20 млн. грн., або на 32,1% більше, ніж за 10 місяців минулого року.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар