Важливо

Кіровоградські аптеки підозрюють у незаконному обігу наркотичних речовин

Упродовж місяця кіровоградськими правоохоронцями викрито 19порушень у сфері обігу наркотичних лікарських засобів. Такі результати операції «Батискаф», спрямованої на виявлення каналів витоку підконтрольних речовин з підприємств, об’єктів аптечної мережі, лікувальних установ, що проводилася на території області з 23 березня по 23 квітня.

За підсумками відпрацювання з незаконного обігу вилучено 28 доз сильнодіючих лікарських засобів, понад 270 пігулок та 600 мл наркотичних (психотропних) комбінованих лікарських засобів, що підлягають предметно-кількісному обліку, повідомляє ВБНОН УМВС України в Кіровоградській області.

Розпочато 19 кримінальних проваджень, з яких 14 – за фактами порушень встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів (ст. 320 КК України).

Також викрито 5 злочинів, передбачених статтею 321 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів».

Чотирьом особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поширити:

Залишити коментар:

коментар