Важливо

Верховна Рада прийняла постанову про відсіч збройній агресії Росії

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Депутати прийняли Постанову про Заяву Верховної Ради України “Про відсіч збройній агресії Російської Федерації та подолання її наслідків”. За відповідний документ проголосували 259 нардепів при мінімально необхідних 226 голосах, повідомляє “РБК-Україна”.

Під час представлення документу, віце-спікер Оксана Сироїд зазначила, що ця постанова “є першим консолідованим документом парламенту, у якому сформульована хронологія російської агресії проти України”.

У постанові зазначається, що збройна агресія Російської Федерації проти України розпочалась 20 лютого 2014 року. Крім того, ВР засуджує небажання РФ припинити акти застосування збройної сили та погрози застосування сили проти України.

“Рада відкидає як несумісні з Конституцією України і міжнародним правом будь-які вимоги Російської Федерації, спрямовані на втручання у внутрішні справи України, зокрема вимоги щодо федералізації України, зміни статусу української мови як єдиної державної мови та відмови України від свободи вибору курсу свого цивілізаційного розвитку”, – йдеться у тексті постанови.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар