Вихованці академії ФК «Зірка» – у вищому дивізіоні футбольної ліги

Вихованці академії ФК «Зірка» після зимового міжсезоння 18 квітня продовжили виступи у Дитячо-юнацькій футбольній лізі у вищому дивізіоні. Для наших команд 11 тур склався по-різному.

Успішно відіграли гравці академії «Зірки», що проводили зустрічі вдома, перемігши своїх однолітків з дніпропетровського «Інтера».

Підопічні Антона Антонова («Зірка» U-15) завдяки забитому в другому таймі голу Романом Черних зуміла мінімально переграти однолітків. Три очки записали до свого активу і гравці «Зірки» U-17 тренера Сергія Тарана. Найстарші вихованці академії виграли 2:0. Сама зустріч видалася непоступливою та запеклою, пройшла за невеликої переваги кіровоградців. Про це свідчить 12 жовтих карток (по 6 кожній команді), показаних арбітром. Господарі перемогли, відзначившись у воротах дніпрян наприкінці кожного з таймів. Відкрив рахунок Владислав Карпенко, а подвоїв перевагу Максим Довженко.

У Дніпропетровську грали підопічні Андрія Антонова (1999 р.н.) та Андрія Горбаня (2001 р.н.), де виступили куди скромніше.

Футболісти U-16, програючи за ходом зустрічі, у другому таймі завдяки голу Михайла Боздаган’яна зуміли зрівняти рахунок (1:1) і взяти одне очко.

Провально зіграли проти однолітків з «Інтера» гравці «Зірки» U-14, для яких цей матч був фактично за шість очок, адже саме з «Інтером» вони вели боротьбу за потрапляння до трійки кращих і продовження виступів у іграх плей-оф. Індивідуальні помилки воротаря Владислава Осіпова призвели до того, що вже після восьмої хвилини команда Андрія Горбаня поступалася 0:2. За чотири хвилини помилка нашого півзахисника Олександра Лагунова призвела до третього взяття воріт кіровоградців. Далі футболісти академії вирівняли гру, в одному з епізодів за порушення правил арбітр видалив воротаря юних дніпрян. 14-річні гравці «Зірки» затисли суперників, які навіть не переходили центр поля, але бажаного результату це не дало. Натомість наприкінці гри господарі з пенальті забили вчетверте, завдавши кіровоградцям розгромної поразки.