Важливо

Андрій Ніколаєнко не хоче бачити дільничних у магазинах (ВІДЕО)

Розповідаючи про зустріч із правоохоронцями, яка відбулася минулого тижня, голова ОДА Андрій Ніколаєнко на сьогоднішній апаратній нараді особливу увагу загострив на проблемах дільничних інспекторів міліції. 

Про це інформує кореспондент Першої електронної.

Особливе занепокоєння, на думку голови ОДА, викликає те, що дільничним ніде приймати людей, і в деяких населених пунктах це доводиться робити в магазинах.

«За результатами моєї участі в цій робочій зустрічі є доручення про надання допомоги в створенні мережі пунктів прийому громадян дільничними інспекторами в селах області. Вважаю, районна й сільська влада спроможна відшукати приміщення, де можна було б створити такі пункти, для того, щоб у громадянина була можливість прийти й поскаржитися без присутності сторонніх осіб», – сказав Андрій Ніколаєнко.

Іншою проблемою дільничних міліціонерів Андрій Ніколаєнко назвав транспорт.

«У нас 268 дільничних, сіл набагато більше, відповідно, подорожувати доводиться на далекі відстанні й витрачати на це значну частину часу. При цьому, транспортне забезпечення ні в які рамки не лізе. Потрібно все це проаналізувати і, як перший крок, я пропоную в кожному районі визначитися з населеним пунктом, де буде зроблено показовий пункт прийому громадян. А потім ми спільно з керівництвом УМВС організуємо конкурс на кращий пункт і кращого дільничного. Далі організуємо й свій конкурс між головами районів. Тим, хто займе перші три місця, допоможемо з облаштуванням усім необхідним».

Окреме питання – Кіровоград. В обласному центрі на 250 тисяч населення 64 дільничних, і на них – лише один транспортний засіб. Це – надзвичайно велике навантаження, при цьому, в основному, доводиться добиратися на виклики громадським транспортом.

Андрій Ніколаєнко доручив міському голові Олександру Саінсусу вишукати можливість для забезпечення безкоштовного проїзду в громадському транспорті дільничним інспекторам міліції.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар