Важливо

На «Світловодськпобуті» сталася зміна керівництва

17 квітня на світловодському підприємстві теплокомуненерго СП ТОВ «Світловодськпобут» завершилось майже триденне протистояння між двома співзасновниками, які володіють рівними частками його активів – світловодською міською радою і ТОВ «Політрейд» (м. Київ).

 Нагадаємо, 14 та 15 квітня один із співзасновників, Світловодська міськрада, посилаючись на збори акціонерів від 3 квітня, намагався змінити керівництво підприємства на чолі з гендиректором Володимиром Михайликом – представником «Політрейду», на Дмитра Дмитришина, затвердженого на вищезазначених зборах. Та в повній мірі це вдалося здійснити лиш 17 квітня, коли ані керівництва, ані охорони попередників на території підприємства вже не було.

 «Ми відмовилась від протистояння із своїм співзасновником, який цього дня «укріпив» свої позиції двома автобусами з молодиками спортивної статури. Ми вирішили відстоювати свою правоту виключно у правовому полі», – повідомив кореспондентові «Першої електронної» вже колишній керівник підприємства Володимир Михайлик.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар