Важливо

Ніколаєнко викликав «на килим» керівників Бобринецького району (ВІДЕО)

Голова ОДА Андрій Ніколаєнко викликав на завтра для серйозної розмови голову Бобринецької РДА і запросив голову райради.

Про це він сказав на сьогоднішній апаратній нараді, передає кореспондент Першої електронної.

Приводом для різкого невдоволення голови ОДА керівниками району стала інформація заступника голови ОДА Ярослава Арсірія про те, що в Бобринецькому районі не повною мірою освоюються кошти, отримані, як субвенція з державного бюджету.

«Хотів би звернути вашу увагу на те, що, згідно з розподілом державної субвенції на соціально-економічний розвиток території Бобринецького району було передбачено півтора мільйона гривень на відповідні об’єкти, які мали бути затверджені рішенням районної державної адміністрації. Але, на жаль, станом на 11 листопада, остаточний перелік таких об’єктів не затверджений, і з передбачених коштів профінансовано лише 233 тисячі гривень, тоді як в казначействі сьогодні є можливість зареєструвати коштів на мільйон гривень. Таким чином, змушений констатувати, що станом на сьогоднішній день і в перспективі до наступного року передбачені субвенцією півтора мільйона гривень напевне освоєні не будуть», – сказав Ярослав Арсірій.

«Викликайте на завтра голову РДА, за участі куратора району, плюс – Арсірій, нехай доповідають, в чому причина. І голову райради також викликайте», – відреагував на заяву Андрій Ніколаєнко.

 

Поширити:

Залишити коментар:

коментар