Важливо

Кіровоградець став чемпіоном України з бойового самбо

Кіровоградець Роман Майнич здобув перемогу на Чемпіонаті України з бойового самбо, що відбувся 9-10 листопада в спортивному комплексі Київського інституту внутрішніх справ.

Про це Першій електронній повідомив голова обласної федерації бойового самбо В’ячеслав Шульга.

Представник Федерації бойового самбо Кіровоградської області виступав у вазі до 74 кг, де на нагороди претендували 35 бійців. Роман провів шість сутичок, майже всі завершив достроково задушливими або больовими прийомами. У фіналі йому протистояв майстер спорту, спортсмен з Харківщини Іван Привалов. Для визначення переможця не довелося чекати відведеного правилами часу. Підопічний тренера В’ячеслава Шульги Івана Привалова теж здолав достроково, вдало застосувавши задушливий прийом.

Крім цього, на цих змаганнях він виконав норматив майстра спорту.

Завдяки цій перемозі Роман Майнич пройшов відбір на чемпіонат світу і тепер у складі збірної України поїде до Москви, де 13-14 грудня зберуться кращі майстри бойового самбо. Є всі підстави сподіватися, що і там кіровоградський спортсмен виступить гідно.

Як зазначив В’ячеслав Шульга, за відносно короткий час його учень досяг чималих висот у бойовому самбо. Роман займається цим видом спорту лише три роки, але за цей час зробив стрімку кар’єру. У своєму спортивному активі він має срібну медаль молодіжного чемпіонату Європи 2013 року, успішно виступає в змаганнях з бойового самбо серед професіоналів у серії ProFC , де вже провів три поєдинки і з усіх виходив переможцем, двічі Роман був призером чемпіонату України з панкратіону.

У чемпіонаті взяли участь 147 спортсменів із 17 областей України.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар