Важливо

Інтернет-провайдера «Лінк» другий рік не пускають у Світловодськ

Інтернет-провайдер «Лінк», який вже багато років надає послуги доступу до мережі у Полтавській області, вже більше року не може розпочати роботу в Світловодську. На заваді у нього стала Кіровоградська філія ПАТ «Укртелеком».

Про це кореспондентові Першої електронної повідомив начальник юридичного відділу цієї телекомунікаційної компанії Іван Добролюбов.

Укретелекомівці, каже він, «грудьми стали» аби не допустити «Лінк» до своєї кабельної каналізації у Світловодську, якою «Лінк» має намір прокласти власні волоконно-оптичні кабелі. І це попри те, стверджує Іван Добролюбов, що ще у липні 2012 року його компанія отримала всі необхідні у таких випадках технічні умови для прокладання свого кабелю у Світловодську каналізацією «Укртелекому». «Лінк», як сумлінний провайдер, оперативно сплатив гроші, необхідні за доступ до неї.

«Укртелеком» від грошей не відмовився, але доступ «Лінкові» до своїх підземних телекомунікаційних магістралей так і не забезпечив. Не діє на нього і висновки службового розслідування, яке, на скаргу «Лінка», проводилось у червні поточного року – кіровоградській філії «Укртелекому» було вказано на припиненні порушень по відношенню до «Лінку».

Такі дії КФ ПАТ «Укртелеком» цілком підпадають під дію 190-ї статті Кримінального кодексу України (шахрайство), підсумував Іван Добролюбов.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар