Важливо

Платникам податків Кіровоградщини відшкодували майже 1 млрд. грн. ПДВ

Від початку року платникам податків Кіровоградщини відшкодовано майже 1 млрд. грн. податку на додану вартість.

Про це Першій електронній повідомила прес-служба ГУ Міндоходів в області.

Із них 889,6 млн. грн. або 89,6 % повернуто в автоматичному режимі. Це в 3,8 рази або на 655,7 млн. грн. більше, ніж за десять місяців 2012 року.
Така тенденція пояснюється очевидними перевагами цього способу: скороченими термінами проведення перевірок та зарахування коштів на поточний рахунок платника податку.

Оперативність та простота такого механізму сприяє підвищенню конкурентноздатності підприємств, тому фахівці органів Міндоходів у Кіровоградській області очікують, що кількість платників, які претендують на відшкодування ПДВ в автоматичному режимі, значно збільшиться.
Проте скористатися правом на автоматичне відшкодування можуть лише суб’єкти господарювання, які відповідають встановленим критеріям. Одним з основних є рівень середньомісячної заробітної плати, яка повинна в 2,5 рази перевищувати мінімальну зарплату, встановлену законодавством.

Як і в минулому місяці, на Кіровоградщині дотрималися усіх вимог та отримали бюджетне відшкодування в автоматичному режимі такі підприємства, як ПрАТ «Гідросила АПМ», ПАТ «Гідросила», ПрАТ «Торговий дім «Гідросила», ПП «Торговий дім «Креатив-розлив», МААК «Урга», ТОВ «Коріда-Тех» та ПАТ «Червона зірка».

«З 1 січня 2014 року сумлінним платникам податків буде надана можливість отримати статус платника з позитивною історією. Для таких платників строки камеральної перевірки для відшкодування ПДВ будуть скорочені з 20 до 5 днів» – зазначив начальник Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Олександр Лебедєв.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар