Важливо

Осередки світловодських партій і громадських організацій проігнорували міського голову

Жодна з громадських, спортивних організацій та міських осередків політичних партій поки що не відгукнулася на заклик міської влади про прибирання міста.

Про це на сьогоднішньому засіданні оргкомітету з питань прибирання від листя основних вулиць Світловодська, парків та скверів, наголосив міський голова Світловодська Юрій Котенко, повідомляє сайт міськради.

Нагадаємо, що на 8 листопада було призначено загальноміський суботник, однак за причини несприятливих погодних умов не всі заплановані роботи вдалося виконати. Тож, другий етап суботника заплановано на вівторок, 12 листопада. Впродовж минулого тижні деякі бюджетні організації та установи, в тому числі, світловодські медики та освітяни, вже розпочали роботи з прибирання листя та сміття. Долучилися до цієї справи і світловодські школярі.

Запрошувалися до участі у загальноміському суботнику і громадські організації, однак, як підкреслив міський голова Юрій Котенко, жодна з громадських, спортивних організацій та міських осередків політичних партій поки що не відгукнулася на заклик міської влади про прибирання міста.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар