Важливо

На Кіровогращині за втручання прокуратури 5 млн грн залишаться у бюджеті області

Прокуратурою області заявлено позов про визнання недійсним рішення комітету з конкурсних торгів управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації, у частині обрання приватного підприємства переможцем торгів по предмету «Реконструкція вул.Воровського в м.Новоукраїнка Кіровоградської області» та про визнання недійсним договору підряду по проведенню ремонтних робіт вартістю 5,2 млн грн.


Встановлено, що управлінням капітального будівництва Кіровоградської ОДА у жовтні – грудні 2014 року проведено торги по предмету реконструкція 1 кілометра вулиці в м.Новоукраїнка, визначено переможця та укладено з ним договір на 5,2 млн грн, повідомляє прес-служба прокуратури області.

При цьому прокуратурою з’ясовано, що підприємством – переможцем надано документи щодо підтвердження досвіду виконання робіт та наявності матеріально-технічної бази на їх виконання, які не відповідали дійсності та свідчили про фактичну неспроможність виконання взятих на себе зобов’язань.

З огляду на вказані обставини, прокуратура звернулася до господарського суду Кіровоградської області з позовом про визнання недійсними рішення комітету з конкурсних торгів та відповідного договору підряду.
Позов перебуває на розгляді суду.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар