Важливо

Кіровоградська «Зірка» зіграла контрольний матч з «Інгульцем»

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Сьогодні «Зірка» у Кривому Розі на базі ФК «Гірник» провела контрольну гру з ФК «Інгулець». Попередньо вона мала відбутися у Приютівці на Олексанрійщині, однак останні рясні дощі внесли свої корективи у місце проведення зустрічі.

Для тренерського штабу кіровоградської команди це була гарна нагода дати ігрову практику футболістам, які останнім часом переважно сидять на лавці запасних. Нашим суперникам спаринг був вкрай необхідний задля перевірки новобранців, яких багато з’явилося в «Інгульці» останнім часом, якісної підготовки до дебюту у другій лізі футбольного чемпіонату України.

Як показала гра, «Інгулець» справді добре укомплектувався, і продемонстрував непогану гру. Загалом зустріч була рівною, у багатьох моментах на хід гри впливав сильний вітер.

Вже на 6-ій хвилині футболісти з Петрово повели в рахунку, вдало реалізувавши 11-метровий. У спірному моменті у штрафному майданчику «Зірки» за участі воротаря Романа Льопки та захисника Романа Бочкура, суддя зафіксував порушення на Богданові Скоцькому. Нападник «Інгульця» сам і реалізував пенальті.

У «Зірки» хороші моменти забити в першому таймі мали Роман Бочак та Денис Сідельник.

Зрівняли рахунок червоно-жовті на 60-ій хвилині після передачі Сергія Керножицького на Артема Щедрого. Останній влучним ударом відновив статус-кво. Змарнував нагоду вивести «Зірку» вперед Максим Рибалко після флангової передачі від Фатєєва.

«Інгулець»- «Зiрка» 1:1 (1:0)

Голи: 1:0, Скоцький Богдан (6 з пенальті), 1:1 Щедрий Артем (60).

«Інгулець»: Бобров, Голуб, Мамонов (Пащенко, 46), Корж (Бриль, 46), Поплавка (Петриченко, 46), Хорольський (Запорожець, 46), Коляда (Горват, 46), Улiцький (Карпiнець, 46), Скоцький (Бицко, 46), Антiпов (Нiколайчук, 46), Фальковський (Колеснiков, 46)

«Зірка»: Льопка Роман, Бочкур Роман, Стаднік Владислав, Осипенко Олексій, Фатєєв Дмитро, Кривошей Єгор, Сідельник Денис (Патлатий Захар, 74), Керножицький Сергій, Щедрий Артем, Бочак Роман, Акименко Олександр (Рибалко Микола, 46).

Поширити:

Залишити коментар:

коментар