Важливо

Прокуратура вимагає притягнути до відповідальності директора Балахівської школи

Прокуратура області ініціювала перед Міністерством освіти і науки України притягнення директора Балахівської школи до дисциплінарної відповідальності.

Про це Першій електронній повідомила прес-служба прокуратури області.

Прокуратурою області із залученням фахівців здійснено перевірку Балахівської загальноосвітньої школи соціальної реабілітації для дітей, які мають конфлікт з законом.

Результати перевірки засвідчили про наявність порушень санітарно-епідемічного та протипожежного режиму в установі, а також неналежне виконання працівниками закладу вимог закону щодо захисту соціальних і майнових прав дітей, в тому числі пільгової категорії.

Окрім того, за відсутності дієвого контролю зі сторони адміністрації закладу упродовж поточного року допускалися систематичні порушення режиму в установі, що створило передумови для втеч трьох підлітків. За своєчасного втручання органів прокуратури дітей розшукали та повернули до школи.

На усунення виявлених порушень законодавства адміністрації установи внесено 2 подання. За результатами розгляду документів прокурорського реагування 8 осіб притягнуті до дисциплінарної відповідальності. Також, враховуючи системність порушень, викликаних неналежним контролем з боку директора, прокуратура області ініціювала перед Міністерством освіти і науки України притягнення останнього до дисциплінарної відповідальності.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар