Важливо

Місія ООН не виключає створення автокластера на Кіровоградщині

В якості території створення автокластера учасники місії ООН розглядають Кіровоградську область.

Про це повідомляє “Finance.ua”  з посиланням на президента Асоціації “Укравтопрому” Михайла Резніка.

В даний час про участь у автокластері з Україною ведуть переговори близько 8 автомобільних компаній з Японії, Німеччини та Польщі, а також ряд компаній, які вже присутні в Україні і планують розширювати своє виробництво за рахунок введення нових потужностей.

Тим часом в Україні завершується підготовка проектної документації для покрокової реалізації програми створення першого в країні автомобільного кластера, повідомляє прес-служба “Укравтопрому”.

“Проект буде реалізовуватися у співпраці з організацією UNIDO (Організація Об’єднаних Націй з промислового розвитку), а за основу буде взято автокластер, який успішно працює в Словенії”, – зазначили в прес-службі відомства. Попередньо проект розрахований на три роки.

Автокластер повинен об’єднати на одному промисловому майданчику автомобільні заводи, заводи з виробництва автокомпонентів, дослідницькі центри, а також підприємства малого і середнього бізнесу.

«В якості території створення автокластера учасники місії ООН розглядають і Кіровоградську область, де, розвивається авто-сільгоспмашинобудування», – заявив президент Асоціації “Укравтопром” Михайло Резнік.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар