Важливо

Світловодська молодь вшанувала пам’ять героїв АТО

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Днями у Світловодську місцева молодь, переважно, учні старших класів шкіл міста, провела акцію з вшанування пам’яті героїв АТО.

Як повідомив кореспондент Першої електронної, спочатку на Обеліску слави відбувся невеличкий мітинг, де, зокрема, розповідав про лейтенанта Сергія Бузейнікова, мешканця села Захарівка, Світловодського р-ну, який загинув 28 січня ц. р. біля Мар’їнки, Донецької обл., його молодший брат Віктор. А православний священик відслужив молебень.

Потім колона під українським прапором рушила центральною вулицею у напрямку площі перед адмінбудівлею, де відбувся патріотичний флешмоб, який завершився виконанням гімну України.

Варто зазначити, що ця акція відбулася виключно завдяки самоорганізації молоді – без, так званої, керівної ролі ані міської влади, ані політичних та громадських осередків.

 

Поширити:

Залишити коментар:

коментар