Важливо

Ніколаєнко поговорить із Цапюком про базар

Голова ОДА запевнив олександрійських підприємців, що поговорить із Цапюком з приводу Центрального ринку Олександрії.

Про це йдеться на сайті ОДА.

У голови ОДА знову на прийом побувала ініціативна група підприємців з Олександрійського центрального ринку, які не згодні з діями міської влади стосовно ринку.

Після короткої розмови із чиновниками олександрійського міськвиконкому по суті проблеми – вердикт керівника області чіткий і однозначний – генеральний план ринку, де враховано зони продажу різних груп товарів, повинен бути у вільному доступі, а саме, як переконаний голова ОДА, документ необхідно оприлюднити на офіційному сайті міськвиконкому. І при узгодженні із підприємцями їхніх місць торгівлі керівництво ринку повинне в обов’язковому порядку дотримуватися встановлених зон, не можна щоб продаж отрутохімікатів здійснювався поряд із харчовими продуктами. Іще одна позиція голови облдержадміністрації – пріоритет у розподілі місць на ринку за підприємцями, які працюють тут не перший рік, і які створили вже не одне робоче місце.

– Я проти стихійної торгівлі, але й все, що стосується її узаконення, необхідно робити також прозоро, – наголосив Андрій Ніколаєнко.

Голова облдержадміністрації запевнив членів ініціативної групи, що іще матиме особисту розмову з цього приводу із міським головою Олександрії Степаном Цапюком.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар