Важливо

Заступник Льовочкіна узявся реформувати транспортну реформу Кіровограда

Замість маршрутних таксі №№ 1, 50 і 9А у Кіровограді з’явиться маршрут з умовною назвою «Центральний маршрут».

Про це під час спільної прес-конференції із головою ОДА Андрієм Ніколаєнком після сьогоднішньої конференції облорганізації Партії регіонів повідомив її голова Сергій Ларін, передає кореспондент Першої електронної.

За словами Ларіна, число скарг на «Гарячу лінію» голови ОДА Андрія Ніколаєнка з приводу транспортних новацій перевершило всі сподівання. Більшість заяв стосувалися саме сполучення головної транспортної артерії міста: від вул. Полтавської через Перспективну до вул. Жадова.

Численні скарги змусили втрутитися в цей процес очільника обласних регіоналів особисто.

Як зазначив Сергій Ларін, «Центральний маршрут» створять за кількома напрямками. По-перше, буде проведено конкурс на цей напрямок для підприємств-перевізників, що мають або закуплять для цього щонайменше 10 великомістких сучасних автобусів. Інтервал руху має становити 5 хв., обов’язкова умова — GPS-контроль. Орієнтовний термін завершення впровадження — 1 грудня.

«Крім цього, мова йде про появу на цьому маршруті приблизно 10-ти тролейбусів… Це додаткове навантаження на бюджет, оскільки доведеться більше витрачати на компенсацію за пільгові перевезення, але ми до цього готові», — додав голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко.

Як повідомляла Перша електронна, Ларін заявляв про повернення маршруток, які забрали у кіровоградців.

Нагадаємо, Сергій Ларін був головою Кіровоградської ОДА у період із квітня 2010 по січень 2013 рр.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар