Важливо

У Кіровоградській ТТП обговорили проект закону про підтримку малого і середнього бізнесу (ФОТО)

Проект Закону України «Про Загальнодержавну програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2014-2024 роки» обговорили у Кіровоградській торгово-промисловій палаті під час засідання «круглого столу» 7 листопада.

В обговоренні взяли участь представники підприємств та підприємницьких об’єднань області.

Ключові положення Програми презентував учасникам віце-президент КРТПП Ігор Філіпов. Зокрема, він зазначив, що Загальнодержавна програма розвитку малого і середнього підприємництва відповідає вимогам сьогодення і покликана поліпшити становище суб’єктів малого та середнього підприємництва в Україні, сприяти збільшенню їх частки у ВВП та зростанню рівня зайнятості населення. Багато уваги у Програмі приділено питанням дерегуляції господарської діяльності, розширення можливостей доступу суб’єктів малого і середнього підприємництва до отримання кредитних ресурсів, надання підтримки інноваційно-орієнтованим суб’єктам малого і середнього підприємництва, підтримки експортної діяльності суб’єктів малого і середнього підприємництва, удосконалення системи професійної освіти, підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для малого і середнього підприємництва, а також розширення можливостей участі суб’єктів малого і середнього підприємництва у реалізації проектів державно-приватного партнерства.

Із проектом програми Кіровоградської РТПП щодо підтримки малого та середнього підприємництва в області на 2014-2017 роки присутніх ознайомили начальник відділу зовнішньоекономічних зв’язків, виставок та реклами КРТПП Олександра Ратушна, начальник навчального центру палати Людмила Солонар та спеціаліст відділу ЗЕЗ КРТПП Артем Луценко. Метою програми є створення у Кіровоградській області сприятливого середовища для розвитку підприємництва, підвищення його конкурентоспроможності, підтримка підприємницьких ініціатив, допомога у просування товарів та послуг регіональних виробників на внутрішньому та зовнішньому ринках, забезпечення зайнятості населення. Для її досягнення планується організувати систематичну інформаційну, просвітницьку та консультаційну роботу Кіровоградської РТПП, орієнтовану саме на малий та середній бізнес.

В обговоренні обох проектів взяли участь представники Кіровоградського обласного відділення УСПП, регіонального відділення Спілки малих, середніх і приватизованих підприємств України, бізнес-центру «КРЕДО», ТОВ «Супутник-Кіровоград», ТОВ «Консалтинговий центр «Айко-Сервіс», ТОВ «Мрія Є», ПП «Теравет-Україна», Кіровоградського УВП УТОГ. Пропозиції, що надійшли у ході обговорення, буде враховано у ході доопрацювання проекту закону, а побажання щодо проекту програми КРТПП знайдуть своє відображення у її фінальному варіанті, який планується презентувати громадськості наприкінці року.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар