БК «Золотой Век» програв на заключній секунді матчу (ФОТО)

Минулими вихідними кіровоградський БК «Золотой Век» приймав харківський «Авантаж-Політехнік». У першому матчі, який відбувся у суботу, наша команда поступилася з рахунком 94:104. А другому поєдинку, кіровоградці були близькими до того аби взяти реванш.

Та доля матчу вирішилася на останній секунді зустрічі. На жаль, не на користь БК «Золотой Век». Підсумок протистояння – 89:90, повідомляє кореспондент Першої електронної.

У другому матчі кіровоградські баскетболісти будь-що хотіли реабілітуватися перед власними вболівальниками. Але так просто здаватися не збиралися і наші гості. Після першого та другого періодів, вони випереджали кіровоградців на 3 очки.

Вирівняти ситуацію, гравцям БК «Золотой Век» вдалося лише у третьому періоді. Він закінчився з рахунком 67:67.  Неймовірно цікавою, і в той час напруженою – видалася заключна чверть. Коли до завершення зустрічі залишалося декілька секунд, рахунок був нічийним – 87:87. Публіка почала гнати свою команду вперед. І це спрацювало. За чотири секунди до фінальної сирени, до щита продерся і закинув м’яч у кошик – капітан БК «Золотой Век» Богдан Сосой.  Кіровоградські вболівальники усі як один зірвалися зі своїх місць.

Але те, що сталося далі, інакше як дивом – не назвеш. За півтори секунди до завершення матчу, гравець БК «Авантаж» Тимур Арабаджі наважився на кидок  з 10-ти метрів. М’яч влучив у щит, після чого зрикошетив точнісінько у кошик. Після чого уся харківська команда почала несамовито радіти. А кіровоградські вболівальники та гравці БК «Золотой Век» ще довго трималися за голову, та намагалися зрозуміти, як можна було програти, коли здавалося, що перемога вже у кишені.