ФК «Зірка» переміг одного з лідерів Першої ліги (ФОТО)

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Сьогодні у Кіровограді відбувся перший офіційний матч ФК «Зірка» у другій частині чемпіонату. Вдома, кіровоградці приймали одного з лідерів турніру, ФК «Гірник-Спорт» (м.Комсомольськ), повідомляє кореспондент Першої електронної.

Як повідомив кореспондент Першої електронної газети, перший м’яч кіровоградці забили вже на 15-й хвилині. Після того, як проти нашого гравця порушили правила у штрафному майданчику комсомольців, арбітр призначив 11-метровий. А гравцеві ФК «Гірник-Спорт» показав червону картку.

Пенальті реалізував – Ігор Загальський. Ще один м’яч кіровоградці забили вже у другому таймі. За «Зірку» відзначився Олексій Чичиков. А от відповісти кіровоградській команді хоча б одним голом, гості не змогли. Хоча, і створили кілька хороших моментів для взяття воріт. Таким чином, вже у першому офіційному матчі навесні, футбольний клуб «Зірка» здобув переконливу і таку важливу перемогу з рахунком 2:0.