Важливо

Кіровоградськими митниками виявлено порушень на понад 40 млн. грн.

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Митницею в січні-лютому 2015 року направлено 25 повідомлень про кримінальні правопорушення за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст. 358, порушено 51 справу про порушення митних правил на суму 41,6 млн. грн.

Як повідомляє Кіровоградська митниця, найбільш характерними видами порушень митного законодавства виявленими цього року були:

– зберігання, перевезення чи придбання товарів, транспортних засобів комерційного призначення, ввезених на митну територію України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю. За даними фактами порушено 14 справ про ПМП за ст. 484 МК України на суму 740 144 грн.;

– переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, а саме подання митному органу, як підставу для митного оформлення підроблених документів, чи документів, одержаних незаконним шляхом, або таких, що містять неправдиві відомості щодо товарів. За даними фактами митницею порушено 22 справ про ПМП за ч.1 ст. 483 МК України на суму 40 834 856 грн.

В звітному періоді, на підставі аналізу оформлених в митному відношення товарів, оперативним управлінням боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями митниці підготовлено 7 запитів до митних органів іноземних держав. За результатами отриманих відповідей порушено 21 справу про порушення митних правил на загальну суму 40,8 млн. грн.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар