Важливо

Як Державна фіскальна служба Кіровоградщини бореться з корупцією в своїх рядах

В результаті дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової діяльності, в т.ч. хабарництву, працівниками відділу власної безпеки ГУ ДФС у Кіровоградській област протягом січня-лютого 2015 року  проведено 89 профілактичних заходів.

Проведено 25 службових перевірок та розслідувань, за результатами яких з боку працівників фіскальної служби Кіровоградщини встановлено ряд порушень. За їх наслідками внесено 16 подань про притягнення до відповідальності та усунення причин умов, що сприяли вчиненню порушень. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 7 співробітників.

Крім того, протягом перших двох місяців 2015 року за матеріалами співробітників відділу власної безпеки відкрито кримінальне провадження стосовно службових осіб податкових та митних органів Кіровоградської області.

Інформацію про випадки порушення прав платників, де вбачаються ознаки вчинення службових злочинів, корупційних правопорушень, появи громадян, які видають себе за працівників органів Державної фіскальної служби, а також інші правопорушення, можна повідомити на телефон довіри власної безпеки ГУ ДФС у Кіровоградській області за номером (0522) 36-69-43. Конфіденційність та об’єктивність перевірки Вашого звернення гарантується!

Прес-служба ГУ ДФС у Кіровоградській області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар