Важливо

Чиновники Кіровоградщини ігнорують приписи держнагляду

Приписи органів державного нагляду у сфері пожежної безпеки в області виконуються лише на 28,7 %.

Про це на вчорашньому засіданні обласної ради з питань безпечної життєдіяльності населення повідомив заступник начальника управління з організації запобігання надзвичайним ситуаціям та заходів цивільного захисту управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в області Ігор Парфьонов, інформує сайт ОДА.

Перевірки об’єктів культури та освіти, здійснені органами державного нагляду у сфері пожежної безпеки в області протягом поточного року, засвідчили, що місцеві органи виконавчої влади та місцевого самоврядування недостатньо приділяють уваги питанням пожежної безпеки на вказаних об’єктах. Протягом тривалого часу не усунено ряд суттєвих недоліків, які створюють загрозу виникнення пожежі, та перешкоджатимуть її гасінню та евакуації людей.

Приписи органів державного нагляду у сфері пожежної безпеки в області виконуються лише на 28,7 % (з 947 запропонованих протипожежних заходів, виконано 272), 574 порушення вимог правил пожежної безпеки підтверджуються до виконання протягом тривалого часу (61% від загальної кількості).

Так, із 174 будівель підпорядкованих департаменту культури, туризму та культурної спадщини, розташованих на території області, на 4 установах відсутні пристрої захисту від прямих попадань блискавки та вторинних її проявів, а на 25 об’єктах не проведено заміри опору ізоляції електромережі, що в цілому може призвести до виникнення пожежі.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар