Важливо

УДАРівця підловили на хамелеонстві

Голова Кіровоградської міської організації Партії регіонів Юрій Тітов, який очолює фракцію ПР у міській раді, здивований непослідовністю одного з головних фігурантів сьогоднішнього штурму сесійної зали УДАРівця Віталія Бєлова.

Підбурюючи людей проти транспортної реформи, розповів він, пан Бєлов ніби забув, що не так давно особисто голосував за її впровадження.

«Пам’ятаю, Бєлов під час попередніх сесій, коли ще не входив до фракції «УДАРу», голосував, у тому числі, й за проведення транспортної реформи, — сказав Юрій Тітов.

«Можливо, він мав особисту зацікавленість у питаннях, які сьогодні виносилися на розгляд сесії. Про це свідчить те, як він агресивно поводився, виштовхував охоронця, звалив когось на підлогу і так далі. Він мав вигляд дуже агресивної людини…
Ці люди знали механізми, які можна задіяти: заявили, що хочуть провести мітинг і одразу прийшли до сесійної зали, хоча хотіли проводити зібрання на площі, вважає депутат. Натомість могли б вибрати ініціативну групу, прийти до міської ради з резолюцією, виступити на сесії. Депутати б прийняли відповідне рішення – тобто усі б діяли у цивілізований спосіб. Депутати знають цю проблему (транспортної реформи в Кіровограді – ред.), ми її двічі обговорювали на засіданні фракції, давали відповідний запит на ім’я заступника міського голови. Наскільки мені відомо, фракція ГО «Батьківщина» теж підготувала запит. Триває робота, але, знову ж таки, в законний спосіб, — зауважив Тітов.

За матеріалами КОО ПР

Поширити:

Залишити коментар:

коментар