Важливо

У Світловодську полегшили напругу із зарплатами бюджетників

Світловодська міськрада провела позачергову сесію з єдиним питанням порядку денного «Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік» вчора, 5 листопада, передає власкор Першої електронної.

Зміни затвердили. Рішення стосувалося розподілу коштів, отриманих із держбюджету на підтримку фінансового становища працівників бюджетної сфери міста.

Начальник фінуправління ради Наталія Яременко, яка виступала з першого питання, оговорила нюанси розподілення 6 мільйонів 70,4 тисячі гривень (до кінця року бюджетникам не вистачає ще понад 3-х млн. грн.), які підуть винятково на зарплату бюджетникам. Це питання узгоджувалось і з міським головою, і з його першим заступником Юрієм Лукинським. Також воно вивчалося і на засіданні депутатської планово-бюджетної комісії, яка внесла одне єдине зауваження, адресоване безпосередньо начальникові міського управління освіти Геннадієві Френкелю.

Йому зокрема вказується на неналежне проведення оптимізації галузевої мережі, закликають до більш жорсткої економії бюджетних ресурсів і пропонується до чергової сесії міськради підготувати детальний план щодо виправлення ситуації.

Присутній на сесії головний освітянин заперечив – звинувачення на його адресу не аргументовані, мовляв, не можна карати керівника бюджетної установи лиш на тій підставі, що відсутні гроші на зарплату його підлеглим. А щодо планів економії, то вони регулярно надаються кожного першого числа кожного поточного місяця.

У свою чергу голова тієї самої планово-бюджетної комісії, «регіоналка» Любов Чекаленко зауважила, що вона та інші «комісари» категорично проти закриття з метою економії навчальних закладів і дитячих садочків. Цього не буде допущено у жодному разі. Але з іншого боку на прикладі поточного року освітяни «спожили» 37 мільйонів гривень. І це при тому, що власних надходжень до бюджету Світловодськ збирає 38 мільйонів. Більш того, на потреби освітян направляється 45% коштів, що надійшли із держбюджету у вигляді дотацій вирівнювання міського бюджету. Тож, може варто звернути увагу на мережу позашкільних закладів, які підпорядковуються управлінню освіти, аргументувала вона.

«І з огляду на економію бюджетних грошей наприкінці року можливо треба трішки менше танцювати і співати?» — підсумувала депутат.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар