Важливо

Сесія мала б відкритися й розглянути питання про транспортну реформу, – «Батьківщина»

Питання про транспортну реформу слід відокремити від усіх інших, в тому числі, й політичних, і розглянути на сесії Кіровоградської міської ради.

Таку думку озвучив голова фракції «Батьківщини» у КМР Іван Марковський кореспонденту Першої електронної.

За словами Івана Марковського, він вносив пропозицію відкрити засідання й розглянути питання про створення депутатської комісії, яка вивчила б ситуацію, розробила пропозиції, як її виправити, й змогла б внести ці пропозиції на наступне засідання сесії, а також визначити та покарати винних у провалі реформи.

На думку депутата, відмова визнати й обговорити недоліки реформи лише ще більше збурить людей.

При цьому голова фракції підтвердив неодноразово озвучене в залі зауваження, що присутність сторонніх людей – пересічних кіровоградців – не може стати приводом для не проведення сесії.

« А хто може заборонити людям бути присутніми на сесії міської ради? Закон, який регламентує повноваження органів місцевого самоврядування, цього не забороняє. А регламент, який прийняла міська влада, нижчий за закон. Влада пише регламент, який їй вигідний. Але за законом ніхто не може заборонити виборцю прийти й подивитися, як працює його депутат», – пояснив він.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар