Важливо

«Неоселедці» пояснили, чого хотіли від Кіровоградської міськради (ДОКУМЕНТ)

ГО «Рідний Кіровоград» поширило відкритий лист до першого заступника Кіровоградського міського голови Володимира Каніщева.

Його текст Першій електронній надали в ГО.

Наводимо його текст повністю.

«Відкритий лист

ГО «Рідний Кіровоград» вже вдруге проводить акцію, що демонструє незгоду кіровоградців із змінами в русі громадського транспорту в обласному центрі. Спершу ми привертали увагу городян до проблеми перевезень з допомогою коня та воза. Пропонували городянам доїхати таким чином від спального мікрорайону Жадова до центру міста. До такої антипропаганди реформи приєдналися й велосипедисти, продемонструвавши незалежність пасажирів від маршруток.
Проте на цьому ми не зупиняємося. Цього разу ми прийшли під стіни міської ради до початку сесії, аби знову донести до міської влади думку народу: транспортна реформа провалилася!
Щодня кожен кіровоградець на будь-якому маршруті почувається «оселедцем». Бо саме діжку з популярною в Україні рибою нагадують кіровоградські маршрутки в годині пік. Тому передаємо такий гостинець вам та батькам транспортної реформи.
Ми переконані: міська влада повинна дослухатися до думки кіровоградців. Адже транспортна реформа має працювати на зручність пасажирів, на економію грошей та часу городян, які користуються громадським транспортом. Насправді ж, як доводить життя, усе навпаки – кіровоградців позбавили популярних маршрутів, замінили їх на інші або взагалі скоротили. Ні скорочення витрат, ні часу на проїзд, ніяких інших обіцяних благ реформа не принесла.
Закликаємо міську владу пересісти з легкових машин на маршрутки й на власному досвіді відчути всі «переваги» транспортної реформи. Закликаємо переглянути ваші рішення й таки зробити реформу справді народною».

Нагадаємо, сьогодні ця ГО під стінами провела акцію «Кіровоградці – не оселедці».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар