Важливо

Регіонали: Зараз не 90-ті, щоб силою змушувати нас приймати рішення

Голова Кіровоградської міської організації Партії регіонів Юрій Тітов вважає, що депутатів міськради не примусять приймати рішення силовими методами.

Про це він заявив Першій електронній, коментуючи сьогоднішні події в міській раді.

«Під виглядом благого прагнення ці люди прийшли, щоб зірвати сесію. Щоб не допустити розгляду й інших питань. Скажімо, тих самих земельних та ще деяких. Не скажу, яких точно. Гадаю, при цьому було кілька цілей. У тому числі — політичний піар. До речі, з приводу земельних питань. Ми попросили провести сесію у два засідання. Бо таких питань дуже багато. Щоб їх розглянути уважно: хто за ними стоїть. Щоб знову не наробити помилок, про які потім будемо шкодувати…

Люди увірвалися, нібито із благим наміром, при цьому порушуючи закон. Побили охоронців, які виконували свою роботу, забезпечуючи певний перепускний режим. Увірвались до сесійної зали, знов-таки – порушуючи закон, сподіваючись, що всі депутати перелякаються і побіжать танцювати під дудку режисерів цієї «вистави». Але відбулося трішки не за їхнім сценарієм. Наша фракція, та й, думаю, інші депутати також, не налаштовані приймати під тиском рішення, із якими навіть не ознайомилися!

… Треба забезпечити законне ведення сесії. Ми вже не в 90-х роках, коли силовими методами треба примушувати за щось голосувати і проводити. Я розумію цих людей, які привели стареньких і пенсіонерів, для яких, між іншим, збільшили кількість пільгових автобусів. Так ми ж і не говоримо, що проблеми не існує, що все гладко. Так. Це питання слід вирішити. Але ж потрібно, щоб були пропозиції. Хтось із тих депутатів їх вніс? Хтось обґрунтував. Що треба зробити, які цілі? Тобто, це чисті теревені про те, що все не так… Плюс до цього – привели молодих людей спортивної зовнішності, які дуже вболівають за реформу…», — сказав він.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар