Важливо

Кіровоградські школярі вчаться діяти у надзвичайних ситуаціях (ФОТО)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Щоб навчити населення діям в екстремальних умовах та у надзвичайних ситуаціях, працівники Управління ДСНС в області спільно з фахівцями навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності продовжують проводити заняття в освітніх установах області.

Так протягом останніх днів з основами цивільного захисту ознайомили учнів ЗОШ №1, №14, 15 ,30 та спеціалізованої школи №1 м. Кіровограда. Учням озвучили основний сигнал цивільного захисту «Увага всім!», розповіли про способи його передачі та роз’яснили порядок дій після нього. Крім того, діти дізнались про засоби та способи захисту від шкідливого впливу різних небезпечних чинників, види захисних споруд та правила поведінки під час перебування в них, речі, про можливості самозахисту під час стрілянини або вибухів. Окремо дітям наголосили на смертельній загрозі, яку несуть сучасні вибухові пристрої, нерідко замасковані під звичайні речі – іграшки, мобільні телефони, ручки, бляшанки від напоїв та коробки від цукерок тощо, – та залишені у людних місцях.

Практичним закріпленням теоретичного матеріалу була евакуація учнів та персоналу за межі будівлі школи.

й

Прес-служба У ДСНС в області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар