Важливо

Затримані організатори теракту у Харкові

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Як повідомив сьогодні Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у своєму коментарі, за результатами проведення спільних антитерористичних заходів СБУ та МВС було затримано злочинців, причетних до теракту в Харкові 22 лютого, в результаті якого загинуло четверо громадян.

За його словами, сьогодні в результаті спецоперації, проведеної в місті Харкові, було затримано ще п’ятьох учасників терористичного угрупування. «У них вилучили зброю та боєприпаси, зокрема пластид, детонатори до вибухівки та гранати», – сказав Олександр Турчинов, додавши, що серед затриманих є «як організатор злочину, так і безпосередні виконавці теракту».

«Крім того, – повідомив Секретар РНБО, – ще двоє злочинців, пов’язаних з цим угрупуванням, були затримані працівниками МВС у Маріуполі, де ними готувався теракт. Під час затримання вилучено 10 кілограмів тротилу».

Нагадаємо, за інформацією СБУ деякі з терористів проходили підготовку на території Російської Федерації та координували свої дії безпосередньо з російсько-терористичним угрупуванням «ДНР».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар