Важливо

Депутат міськради вважає, що «Кіровоградтепло» завищило ціну

Депутат міськради Павло Топчій вважає, що ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» завищило ціну на свої послуги, і буде звертатися до керівництва теплогенеруючого підприємства з вимогою про проведення перерахунку оплати за жовтень.

Про це він пише в своєму блозі на сайті «Україна-Центр».

«Звернулись до мене мешканці одного з будинків по вулиці Героїв Сталінграда.

Повідомили, що ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» на під’їздах їхнього будинку розмістило об’яви, в яких повідомляє, що нарахування за жовтень 2013 року за опалення складає 6,55 грн. за кв.м.

Тариф на послуги з теплопостачання, які надаються підприємством ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» населенню затверджено на рівні 7, 51 грн за 1 кв.м.

Здавалося б, чому ж незадоволені споживачі. А ось чому.

По – перше, до 15 жовтня жодних послуг з теплопостачання їм не надавали.

По – друге, з двадцятих чисел жовтня на вулиці було відносно тепло і радіатори у квартирах були ледь теплі.

Виходячи з цього, мешканці хвилюються, а скільки ж необхідно буде платити, коли послуги з теплопостачання будуть надаватись цілий місяць, а на вулиці будуть мінусові температури.

Тому вважаю оплату за опалення за жовтень місяць у цьому будинку завищеною і буду звертатись до керівництва теплогенеруючого підприємства з вимогою про проведення перерахунку оплати за жовтень».

Депутат просить усіх небайдужих, у кого центральне опалення, повідомити про розмір оплати за опалення за жовтень цього року.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар