Важливо

У Новоукраїнському районі розшукують сім’ю лікарів

Іванівська сільська рада Новоукраїнського району підготувала житло для родини лікарів.

Про це Першій електронній повідомила сільський голова Тамара Дорошенко.

«Наша громада запрошує на роботу родину лікарів. Бажано, щоб до нас приїхав лікар-гінеколог і сімейний лікар», – повідомила вона.

За словами пані Тамари, нещодавно приміщення сільської лікарської амбулаторії реконструювали з допомогою громади та її партнерів і друзів. Спочатку капітально відремонтували покрівлю, замінили вікна, вхідні двері і зробили ремонт у приміщенні.

«У нас виникла проблема з опаленням амбулаторії, і ми звернулися до народного депутата Станіслава Березкіна, який особисто неодноразово приїжджав у наше село – відвідував школу і лікарську амбулаторію. Він через благодійний фонд передав 50 тисяч гривень на відновлення системи опалення, і сьогодні тут затишно та тепло. Відтепер жителі Іванівської сільської ради отримують первинну медичну допомогу, фізіотерапевтичні процедури у гарних умовах», – зауважила Тамара Дорошенко.

«На території Іванівської сільської ради проживає 1700 чоловік, амбулаторія обслуговує населення ще й села Димине та Семенасте, це ще плюс 1200 осіб. Тобто потреба у лікарях сімейної медицини у нас дуже велика. Ми готові їх прийняти будь-якого дня», — запевнила сільський голова.

На спеціалістів, які приїдуть в Іванівку, чекає садиба, де розташований великий будинок з індивідуальним опаленням та чималий город.

Телефон Іванівської сільської ради: (05251) 43-31-8.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар