Важливо

Кіровоградців запрошують на тренінг “Розпочни свій бізнес”

Кіровоградців запрошують взяти участь у тренінгу “Розпочни свій бізнес», що проводиться в межах проекту «Розвиток малого підприємництва у сільських громадах України» для мешканців сільських громад Черкаської та Кіровоградської областей.

Відкрито набір на триденний тренінг «Розпочни свій бізнес» для представників сільських громад Черкаської та Кіровоградської областей. Протягом 3-денного тренінгу учасники здобудуть необхідні для відкриття власної справи знання та навички – повідомляє ГУРТ. Програма передбачає вивчення таких аспектів бізнесу, як складання бізнес- і маркетингового планів, пошук джерел стартового капіталу, фінансове планування. Під час тренінгу учасники зможуть користуватися практичними посібниками, відчути себе в бізнес-середовищі під час ділової гри, спільно та самостійно вирішуючи практичні завдання, що постають перед людиною, яка розпочинає свій бізнес.

Тренінг впроваджується досвідченими тренерами, сертифікованими Міжнародною організацією праці (МОП).

УВАГА! Учасники тренінгу будуть запрошені до участі в конкурсі бізнес-планів. Переможці конкурсу отримають безповоротну матеріальну допомогу на започаткування або розвиток власного бізнесу.

ДЕ? м. Умань Черкаської області

КОЛИ? 5-7 березня 2015 року

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

– ініціативні громадяни, які планують розпочати підприємницьку діяльність, що проживають у сільських громадах Черкаської і Кіровоградської областей;

– підприємці, які щойно започаткували власний бізнес в тих самих регіонах.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Для того, щоб взяти участь у конкурсному відборі, заповніть, будь ласка, онлайн-анкету.

Кінцева дата заповнення – 24 лютого 2015 року (18:00).

Учасники, які пройшли відбір для участі у тренінгу, отримають лист-підтвердження від організаторів.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників на 100%.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар