Важливо

У Світловодську двічі вшанували пам’ять небесної сотні (ФОТО)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Вчора ввечері на центральній площі міста Світловодська була вшанована перша річниця пам’яті Небесної сотні. Причому, двічі на одному й тому ж місці.

Так на 16 годину до імпровізованої стели із світлинами загиблих героїв прийшли представники міської влади на чолі із мером Юрієм Котенком. Тут же священик УПЦ КП отець Роман відслужив молебень.

А за дві години потому на площі зібрались представники громадських організацій патріотичного спрямування. Не обійшлося і без партійних прапорів. І знову отець Роман, який між іншим, під час революції Гідності надавав допомогу пораненим революціонерам, перебуваючи у Михайлівському Золотоверхому Соборі у Києві, відслужив ще один молебень.

Задля більшого відчуття тих вікопомних подій на Майдані, учасники розіклали поряд автомобільні шини та підпалили дрова у бочці. А одним із пунктом резолюції мітингу-реквієму стала вимога до властей перейменувати центральну вулицю – з Лєніна на Героїв України. Опісля учасники розмалювали патріотичними гаслами та символами постамент, на якому до 25 лютого 2014 року стояв пам’ятник Лєніну.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар