Важливо

У Кіровограді відкрилась міжнародна фотовиставка (ФОТО)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 20 лютого, у Кіровограді відкрилась міжнародна фотовиставка, яка об’єднала разом давніх друзів Євгена Мельникова та Олександра Віницького – метрів кіровоградської фотографії, які зараз живуть за кордоном.

Як повідомив кореспондент Першої електронної, традиційна презентація швидко перетворилась на звичайне спілкування скайпом, а сама виставка – на привід зустрічі старих друзів. Організатори розповідають про даний захід, як про крихітку тепла, яке зараз всім нам так потрібно.

Експозиція складає понад 50 світлин. Серед фотографій — портрети, пейзажі, стріт-фото. Всі знімки зроблені у різний час і навіть у різних країнах. Проте фотографи пам’ятають кожну свою роботу і обставини її появи. Цими історіями вони щиро ділилися з гостями.

Автори світлин уже багато років проживають за кордоном: Євген Мельников — в Ізраїлі, Олександр Віницький — в Німеччині, але не поривають зв’язків із рідним містом, де народилися і зробили перші кроки у фотомистецтві.

Євген і Олександр знають один одного і підтримують дружні стосунки з молодих років, коли разом працювали фотографами в проектно-конструкторському інституті, де Олександр навчив Євгена азам фотозйомки. Обидва фотографи мають професійну освіту та досвід проведення персональних виставок, беруть участь у різноманітних фотоконкурсах. Олександр Віницький — член спілки фотохудожників України. Мистецтво фотографії для авторів – це можливість усвідомлення минулого й сьогодення, пошук гармонії у житті й спроба зазирнути у майбутнє. За допомогою фотографії вони намагаються розповісти історію життя і поділитися власними враженнями.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар