Важливо

Платникам Кіровограда у жовтні відшкодували 86,4 млн. ПДВ

Кіровоградською ОДПІ протягом жовтня місяця 2013 року відшкодовано платникам м. Кіровограда 86,4 млн. гривень податку на додану вартість, з них за процедурою автоматичного відшкодування – 82,6 млн. грн.
Про це Першій електронній повідомили в ОДПІ області.

Кіровоградська ОДПІ наголошує, що відбір платників для автоматичного відшкодування здійснюється протягом 15 календарних днів після граничного терміну подання звітності, причому відбувається це автоматично з комп’ютерної бази даних, що унеможливлює будь-який вплив людини.

Нагадаємо, що умови відшкодування ПДВ у звичайному та автоматичному режимі встановлені ст. 200 Податкового кодексу України.

Для отримання автоматичного бюджетного відшкодування суб’єкту господарювання необхідно дотримуватися ряду вимог. Для платників основний критерій, що надає можливість відшкодування податку на додану вартість в автоматичному режимі, – це середня заробітна плата на підприємстві у 2,5 раза вища мінімально встановленого законодавством рівня.

Також платник податку не повинен перебувати у судових процедурах банкрутства, зобов’язаний мати всі необхідні відомості про себе та перебувати за своїм місцезнаходженням, чисельність працівників на підприємстві має перевищувати 20 чоловік за останні 4 звітних періоди.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар