Важливо

На Кіровоградщині практично відсутні міжетнічні конфлікти

Одне з останніх соціологічних опитувань засвідчило, що ксенофобія для Кіровоградщини не притаманна: 92% респондентів на запитання «Чи доводилося Вам стикатися з проявами обмеження прав людини, упередженим ставленням до неї через її національність або її віросповідання?», відповіли заперечно.

Про це під час сьогоднішньої апаратної наради повідомив заступник начальника управління комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олексій Романов, передає кореспондент Першої електронної.

«Для представників національних меншин в області працює 35 національно-культурних товариств, вони представляють азербайджанські, білоруські, болгарські, вірменські, єврейські, молдавські, німецькі, польські, ромські, російські, татарські, корейські спільноти, беруть активну участь у громадському житті певної території, дбають про збереження власних культурно-історичних надбань. Зрозуміло, що завдання влади не просто не заважати роботі цих організацій, а навпаки – надавати їм усіляку підтримку, як-то пільгові умови оренди приміщень, чи створення мережі освітніх закладів із навчанням мовами національних меншин», – наголосив під час наради перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов.

Він також нагадав, що на рівні держави темі нацменшин приділяється чимала увага. Так, Президент України наголошує, що міжнаціональна злагода та релігійне порозуміння – умова стабільності та єдності громади. Обласна влада також сповідує принцип толерантного терпимого ставлення до потреб нацменшин.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар