Важливо

На Кіровоградщині масово орудують шахраї

Правоохоронці Кіровоградщини закликають мешканців області бути обачними: в області орудують телефонні шахраї.

У ВЗГ УМВС області повідомляють про звернення від жительок обласного центру, які надійшли сьогодні.  Їм телефонували невідомі і пропонували перерахувати кошти, аби «врятувати сина від біди». Жінки вчасно з’ясували, що з їхніми родичами все гаразд, та не потрапили на гачок аферистів.

У двох випадках діти взагалі перебували вдома, у третьому мама швидко набрала номер сина і впевнилась, що жодних неприємностей з ним не сталося.

За даними Першої електронної, такі випадки трапляються в області майже кожного дня. Так, минулого тижня однією з жертв шахраїв стала літня бабуся, яка віддала  злочинцям 12 тисяч гривень. Ще раніше літня жінка, аби “владнати проблеми сина”, віддала шахраям 17 тисяч гривень.

Працівники міліції звертаються до жителів міста та області з проханням бути обережними!

Якщо вам телефонують невідомі, представляючись псевдоправоохоронцями, повідомляють інформацію про біду, що сталася з вашими рідними, та пропонують сплатити певну суму коштів – не поспішайте виконувати вимоги співрозмовника.
Обов’язково уточніть прізвище, ім’я, по батькові того, хто телефонує, його посаду, звання та підрозділ, у якому він працює, або ж попросіть передати трубку вашому родичу.

Не гаючи часу, спробуйте зв’язатись з рідними, аби з’ясувати, що насправді відбувається і де зараз вони перебувають.
Терміново телефонуйте в міліцію та повідомте про подію.

Запам’ятайте – про будь-які протиправні чи підозрілі дії сторонніх осіб стосовно вас, ваших знайомих чи родичів слід обов’язково сповістити правоохоронців за номером «102».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар