Важливо

На Кіровоградщині збільшується кількість інвалідів працездатного віку

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Із кожним роком пенсіонерів та інвалідів у нашому суспільстві стає все більше.

Про це  йшлося на розширеній підсумковій медичній раді, яка цими днями відбулася в Олександрійській центральній районній лікарні – повідомляє кореспондент Першої електронної.

Як інформує керівник ОЦРЛ Валентина Гарагуля, за минулий рік первинно інвалідами визнано 128 олександрійців, що на 30 осіб більше, ніж у 2013-му.

“Кількість інвалідів збільшилася в основному за рахунок загальних захворювань, – сказала лікарка. – До цієї категорії належать люди із важкими онокологічними захворюваннями, хворобами кістково-м’язової системи та системи кровообігу. Більшість тих, хто вперше отримав такий статус, а мова йде саме про людей працездатного віку, мають II та III групу інвалідності. Показник дитячої інвалідизації дещо знизився, і на 10 тис. населення склав 16,1; тоді як по області – 22,6. Очевидно, що крім усіх інших причин, надалі буде більше неповносправних ще й у зв’язку з подіями на сході України, де скалічено уже сотні людей”.

Медики також констатують, що в структурі населення району кожного року збільшується кількість людей похилого віку, від’ємним залишається природний приріс населення. В той час зменшився показник мертвонароджених дітей та кількість виконаних абортів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар