Важливо

Серпокрилов сказав, що не знає про створення в Кіровограді військового ліцею

Інформацію про те, що в Кіровограді створено військовий ліцей, яка пролунала на сьогоднішній апаратній нараді в ОДА, перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов залишив без коментарів.

«Я про це чую вперше, – сказав Віктор Серпокрилов. – Рішення про створення навчальних закладів на території області і отримання ліцензії є прерогативою обласної державної адміністрації. Поки що ніхто офіційно до нас не звертався й не інформував про це», – передає кореспондент Першої електронної.

Інформація, оприлюднена на апаратній нараді, дослівно виглядала таким чином:

«У червні 2012 року було видано наказ міністра оборони України про оптимізацію складу та чисельності навчальних військових частин і центрів Збройних Сил України, згідно з яким, разом зі скороченням частини учбових центрів, проведено розформування 50-го окремого навчального загону спеціальної підготовки в місті Кіровограді.

Після отримання такої інформації громадські організації, які входять до складу громадської ради при Кіровоградській ОДА провели засідання президії, на яке були запрошені посадові особи 50-го окремого навчального загону спеціальної підготовки, які підтвердили інформацію про розформування їхньої військової частини.

Громадськість міста й області занепокоєна долею військовослужбовців та їх сімей, а також тим, що буде розміщено в будівлях, звільнених військовою частиною. З цією метою було доручено Іванову, як керівнику обласної громадської організації об’єднання ветеранів розвідки України і голові комісії громадської ради направити лист Президенту України та керівництву Міністерства оборони, а також підключити до цього депутатів Верховної Ради України та її комітети з оборони і національної безпеки. Громадськість області просила замість військової частини розмістити в звільнених будівлях військово-навчальний заклад Міністерства оборони України.

1 жовтня 2013 року наказом Міністерства оборони України № 536 було утворено на базі 50-го учбового центру спеціальної підготовки Кіровоградський військовий ліцей, який став правонаступником ліквідованої військової частини. А 22 жовтня, згідно з директивою Міністерства оборони № 8 (для службового користування), надано наказ до 30 листопада укомплектувати штат Кіровоградського військового ліцею, з урахуванням, що в ньому навчатиметься до 250 ліцеїстів».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар