Важливо

Олександрівський цукровий завод «запустив» міністерський чиновник

Міністерство аграрної політики та продовольства продовжує надавати практичну допомогу регіонам у вирішенні питань соціально-економічного розвитку і реалізації державної аграрної політики.

Про це повідомляє Урядовий потрал.

«Так, 30 жовтня директор департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування Олександр Григорович взяв участь у проведенні розширеної наради з керівництвом державної адміністрації та громадським активом Кіровоградської області.

Олександр Григорович на Кіровоградщині ознайомився з можливостями зберігання врожаю картоплі, овочів і фруктів у спеціалізованих сховищах області, а також доступу до них одноосібників та середніх виробників.
Зокрема, директор департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування оглянув нове сучасне овочесховище, яке дозволяє забезпечити зберігання 10 тисяч тонн продукції на площі 40 тисяч квадратних метрів із застосуванням сучасних технологій створення сприятливого мікроклімату.

Також Олександр Григорович взяв участь у запуску ІІ-го ім. Г.І. Петровського цукрового заводу в смт Олександрівка», — сказано в інформації.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар