Важливо

Соціологія: Рейтинг Партії регіонів в області перебуває під загрозою

Якби вибори відбулися сьогодні, більшість кіровоградців проголосувала б за партію «Удар». Ця політична сила, згідно із соціологічним дослідженням, має нині найвищий рейтинг у місті – 27%.

Про це на сьогоднішній прес-конференції повідомив завідувач Центрально-української соціологічної лабораторії Едуард Клюєнко, передає кореспондент Першої електронної.

Однак, незважаючи на нинішній високий рейтинг, партія «Удар» також є лідером за втратою прихильників: ще півроку тому її підтримували 35 % кіровоградців. Причина, на думку Едуарда Клюєнка, полягає в скандалах, які не вщухають в обласній організації (відповідно – багато негативної інформації в ЗМІ, на біл-бордах тощо).

На другому місці, відповідно до опитування, перебуває Партія регіонів (24,8%), на третьому — «Батьківщина» (24,3%). Ці політичні сили практично не втратили своїх прихильників.

Однак, зауважив Едуард Клюєнко, рейтинг Партії регіонів нині перебуває під загрозою: через невиконані передвиборчі обіцянки та затримку заробітної плати бюджетників політична сила може суттєво втратити своїх прибічників.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар