Важливо

До Кіровограда прибули переселенці з зони АТО

На Кіровоградщину продовжують прибувати переселенці. Вранці 2 лютого до Кіровограда у супроводі фахівців Управління ДСНС в області приїхали п’ять родин з Донецької області.

З Донецької області, де вони через постійні обстріли майже не виходили з підвалу, їх знову ж таки під градом куль вивезли волонтери. Вже у Києві їх зустрічали працівники ДСНС та супроводжували до Кіровограда. Увесь шлях від столиці до обласного центру з ними спілкувались психологи обласного Управління ДСНС в області. У Кіровограді переселенців зустріла голова обласного штабу з питань соціального забезпечення переселенців Віта Атаманчук, повідомили Першій електронній у прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області.

З двадцяти новоприбулих – половина діти, найменшому з яких ще не виповнилось й місяця. Родині з немовлям виділили кімнату у Будинку маляти, виходячи з тих міркувань, що дитині у такому віці потрібен постійний нагляд лікаря і особливе харчування. Решта сімей поселились у гуртожитку технічного університету. Дітей із цих сімей одразу після приїзду також оглянув лікар, у деяких діток виявлено застуду. Преселенці, які раніше оселились у гуртожитку, дізнавшись про приїзд земляків, влаштували їм теплу зустріч, приготували смачний сніданок.

Наразі фахівці У ДСНС в області – психолог та представник обласного штабу з питань переселенців – продовжують працювати у Києві у складі міжрегіонального штабу: зустрічають громадян, які залишають території проведення АТО, надають психологічну допомогу, уточнюють інформацію, організовують переїзд до місць тимчасового проживання у інших регіонах, а у разі, якщо ті виявляють бажання проживати у Кіровограді, організовують переїзд та супровід, допомогають влаштуватись на новому місці.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар